Satış Kanalı Sadakati Yönetimi
Çalışan Sadakati Yönetimi
Motivasyon & Ödüllendirme
ÇÖZÜMLERİMİZ
Hedefpuanım.com, kurumsal müşterilerine ve kurum çalışanlarına dinamik ve gerçek zamanlı "hediye puan" hizmetleri sunar. Online ödül programı olarak oluşturulan bu dinamik web sadakat programları, markanızın satış kanallarına entegre çalışır ve müşterilerin anında sipariş verip, hediye talebi geçmelerine olanak verir. Dinamik yapısından dolayı ödül ve hediye kurguları tamamen markanıza özelleştirilmiş olarak kurgulanır. Ayrıca tüm uygulamalarımız aşağıdaki fonksiyonlara sahiptir.

 • GERÇEK ZAMANLI PARA & PUAN OLUŞTURMA
 • ONLİNE SİPARİŞ TAKİBİ
  • GEÇMİŞ SİPARİŞLERİ GÖRÜNTÜLEME
  • PUAN GEÇMİŞİ GÖRÜNTÜLEME
 • DİNAMİK KAMPANYA VE İNDİRİM UYGULAMALARI
  • PUAN İNDİRİM ÇEKİ
  • DİJİTAL HEDİYE ÇEKİ

KURUMLAR İÇİN ÇÖZÜMLER

Hedefpuanım.com, markanızın satış kanallarının daha aktif olmasını sağlar. Ayrıca çalışan performansını arttıran ödül programlarıyla çalışanlarınızdan daha fazla verim almanızı sağlar. Size, müşterilerinizin markanıza olan bağlılığını ve satış sıklığı arttıran programlar sunar.

ÇALIŞANLAR İÇİN ÇÖZÜMLER

Hedefpuanım.com ile çalışanlarınızın verdiği hizmetlerdeki kaliteyi veya yaptığı satışları arttırabilirsiniz. Hedefpuanım.com ödül ve motivasyon programlarıyla çalışanlarınızı ödüllendirin.
KAZANCIM NE?

Hedefpuanım.com ödül ve sadakat programlarıyla, kurum çalışanlarınızın satış ve motivasyon performansını verimli kılar. Ayrıca herhangi bir ek kurumsal harcamaya gerek kalmadan birçok hediye seçeneğinden indirimli şekilde faydalanmalarını sağlar.

Çalışanlarınıza verebileceğiniz ücretin dışında onların sizler için ne kadar değerli olduğunu vurgularsınız. Kurumsal Kimlik çalışmaları için etkili bir çözüm aracına kavuşursunuz. Kurum içi ödül sistemini pekiştirir ve hem takım hem de iş motivasyonunu arttırırsınız. Çalışanların iş sürekliliğinin ve bilincinin oluşturulmasını sağlarsınız.

Çalışanlarınızın alışverişlerini yaparken, kurumları sayesinde değerli ödül ve hediyelere sahip olmaları; hem içsel motivasyonlarını (kişisel mutluluk, en ucuzu almanın verdiği memnuniyet vb.) hem de dışsal motivasyonlarını (bağlılık, sadakat ve performanslı çalışma vb.) olumlu ölçüde etkiler.

Bu sayede kurmunuz müşterileriniz arasında çalışanınız sayesinde kurduğunuz "kazan kazan" ilişkisini kurum ile çalışanınız arasında da kurmuş olur ve markanızı hem müşteri gözünde hem de çalışanınız gözünde değerli konuma taşırsınız.

Tüm bunların yanısıra ekonomik sadakat programları sunan Hedefpuanim.com sunmuş olduğu ödüllendirme seçenekleriyle de kurumunuza özel çözümler üretiyor.

NEDEN?

Hedefpuanım.com sayesinde, satış performans yönetimi, motivasyon & ödüllendirme, sadakat programları, hediye ürün - hediye çeki gibi alanlarda sunduğu çözümlerle çeşitli sektörlerde Türkiye’nin önde gelen lider Türk ve uluslarası şirketlerinin çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Kurumsal iş birliği yaptığınız müşterilerinizi sadakat programlarıyla motive edin
Kurumsal çalışanlarınızı performansa bağlı hediye puan ve hediye indirim çekleri ile ödüllendirin
Bayi ve distribitör gibi çalışma ağlarınıza hedef satış programlarıyla hediyeler verin

HAKKIMIZDA

Maygold Kuyumculuk A.Ş. 1988 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Geçmişten bugüne kuyumculuk ve mücevherat alanında hızla ve kaliteyle büyüyerek İstanbul'un farklı lokasyondaki mağazalarıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Maygold Kuyumculuk aynı zamandan www.maygold.com adresiyle tüm Türkiye'deki müşterilerine ulaşmaktadır.
Bugün Maygold Kuyumculuk A.Ş., Maygold Şirketler Grubu'na bağlı 500'den fazla çalışanı ile birçok iş alanında;

 • - Kuyumculuk
 • - Mücevherat
 • - Petrol
 • - Telekomünikasyon
 • - Sigorta
 • - Filo

gibi faaliyet kollarında müşterilerine ulaşmakta ve hizmet vermektedir.

NEDİR?

Hedefpuanım.com, iş dünyası için yepyeni fırsatlar sunan distribütör, bayi, alt bayi veya doğrudan müşterilerinizin yararlanabileceği ödül, hediye ve sadakat programları oluşturur.

Hedefpuanım.com satış performansı sadakat programı, satış kanalı sadakat programı, çalışan sadakat programı ve müşteri sadakat programları ile kurum müşterilerine sürekli güncel kategorilerde altın, pırlanta, takı, saat ve aksesuardan teknoloji ürünlerine kadar hediye ve hediye indirimleri sunar.

Tüm bu ürün gruplarında ve yeni eklenecek pek çok kategoride en avantajlı fiyatları kurumunuza sağlar. Size özel olarak hazırlanan mailing sistemiyle güncel ürün ve fiyat bilgilerimiz çalışanlarınızla paylaşılır. Bilgilerin güvenliği için ileri teknolojik yöntemler ve şifreleme sistemiyle bilgilerin gizli kalması sağlanır.

KİMLER FAYDALANABİLİR?
KURUMLAR

Hedefpuanım.com, markanızın satış kanallarının daha aktif olmasını sağlar. Ayrıca çalışan performansını arttıran ödül programlarıyla çalışanlarınızdan daha fazla verim almanızı sağlar. Size, müşterilerinizin markanıza olan bağlılığını ve satış sıklığı arttıran programlar sunar.

ÇALIŞANLAR

Hedefpuanım.com ile çalışanlarınızın verdiği hizmetlerdeki kaliteyi veya yaptığı satışları arttırabilirsiniz. Hedefpuanım.com ödül ve motivasyon programlarıyla çalışanlarınızı ödüllendirin.

Bizi uzakta aramayın... Size bir telefon kadar yakınız! HEMEN İLETİŞİME GEÇİN